Intencje Mszalne

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 STYCZEŃ

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 + Aniela – 13 r. śm., Roman Leduchowscy z rodzicami i wnuczką Moniką

10.45 Swędów: + Wiesława, Henryk Chrząbka, Józef, Danuta Wasiela

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Franciszek Majchrzak – imieninowa, z bratem i rodzicami, Stanisław, Izydor i Aniela Królikowscy, Danuta Kosiewicz

 

Poniedziałek - 30 styczeń

 

7.00 + Zofia Kosielska - od Jadwigi Jędrzejczak

 

Wtorek - 31 styczeń

 

7.00 + Kazimiera Wolanin - od chrześniaka Jacka

 

Środa - 01 luty

 

17.00 + Janina i Franciszek Królikowscy z rodziną

 

Czwartek - 02 luty

 

9.00 + Mieczysław Karpiński z rodzicami, Witold Jędrzejczak z rodzicami, Andrzej, Jadwiga, Czesława Krawczyk, Andrzej i Wiesław Szczerbiak

17.00 + Maria i Mieczysław Knyszka, Elżbieta Janiszewska

 

Piątek - 03 luty

 

7.00 + Maria i Andrzej Kurowscy

17.00 + Jan Biernacki, Stefan Grzelak, Feliks Wojciechowski

 

Sobota - 04 luty

 

7.00 + Jerzy Karpiński - od uczestników pogrzebu

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA - 05 luty 2023 r.

 

8.30 + Bartłomiej Bogusławski

10.45 Swędów:

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Jan Widawski z rodzicami i rodzeństwem


III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 STYCZEŃ

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o łaski dla Mikołaja w 8 r. urodzin, o Boże błogosławieństwo Martynki, Marlenki i rodziców

10.45 Swędów: rez.

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Janina, Telesfor, Wanda, Ryszard, Paweł – 5 rocz. śmierci, Krystyna Andrzejczak, Janina, Roman Wiśniewscy

 

Poniedziałek - 23 styczeń

 

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Janowa, Józefowa, Ukrainy i Palestyny

 

Wtorek - 24 styczeń

 

7.00 + Janina Kupis – od uczestników pogrzebu

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Czaplinka

 

Środa - 25 styczeń

 

17.00 + Teresa Złotocha – od syna Sławka z rodziną

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Podola i Marcjanki

 

Czwartek - 26 styczeń

 

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Anielina Swędowskiego

 

Piątek - 27 styczeń

 

18.00 Zbiorowa: za zmarłych polecancy w wypominkach: + Jana Gałązkę; + Janina Kupis – od brata Kazimierza z rodziną

 

Sobota - 28 styczeń

 

7.00 + Anna, Tadeusz Wierzbowscy

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców naszej parafii

 

IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 + Aniela – 13 r. śm., Roman Leduchowscy z rodzicami i wnuczką Moniką

10.45 Swędów: + Wiesława, Henryk Chrząbka, Józef, Danuta Wasiela

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Franciszek Majchrzak – imieninowa, z bratem i rodzicami, Stanisław, Izydor i Aniela Królikowscy, Danuta Kosiewicz


II NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 STYCZEŃ

II NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 + Stanisława – r. śm., Jan, Tadeusz Jędrzejczak

10.45 Swędów: + Wanda Laskowska

12.30 ZA PARAFIAN: dziękczynno-błagalna w 10 r. urodzin Aleksandra

17.00 + Irena Sadowska z rodzicami

 

Poniedziałek - 16 styczeń

 

7.00 + Janina Kupis – od córki Marzeny z rodziną

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Swędowa: Główna, Południowa i przyległe

 

Wtorek - 17 styczeń

 

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Wołynia

 

Środa - 18 styczeń

 

18.00 + Mirosław Mirys – 1 rocz. śmierci

 

Czwartek - 19 styczeń

 

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Glinnika i Samotnika

 

Piątek - 20 styczeń

 

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Smardzewa

 

Sobota - 21 styczeń

 

7.00 rez.

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Maciejowa i Rozalinowa

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 Dziękczynno-błagalna z prośbą o łaski dla Mikołaja w 8 r. urodzin, o Boże błogosławieństwo Martynki, Marlenki i rodziców

10.45 Swędów: rez.

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Janina, Telesfor, Wanda, Ryszard, Paweł – 5 rocz. śmierci, Krystyna Andrzejczak, Janina, Roman Wiśniewscy


ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI - NOWY ROK

UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI - 01 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 + Mieczysław i Apolonia Jędrzejczak

10.45 Swędów:

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Marii

 

Poniedziałek - 02 styczeń

 

7.00 + Marek Tomczak - od uczestników pogrzebu

 

Wtorek - 03 styczeń

 

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Szczawina Kościelnego

 

Środa - 04 styczeń

 

18.00 + Barbara i Wielislaw Lisiuk – rocz. śmierci

 

Czwartek - 05 styczeń

 

18.00 + Benedykt XVI pp

 

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - 06 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 + Jan i Agnieszka Królikowscy

10.45 Swędów:  +  KRZYSZTOF  CYTRYNIAK - 12 R. ŚM.

12.30 ZA PARAFIAN

 

Sobota - 07 grudzień

 

7.00 + Marianna Bińkowska – od uczestników pogrzebu

18.00 o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Szczawina Dużego

 

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 08 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 + Władysław, Marianna Kosielscy z synami, Wacław Olczak z rodzicami i braćmi, Franciszek Ślawski

10.45 Swędów: + Roman-Tomasz Garus  - 2 rocz. śmierci z rodzicami

12.30 ZA PARAFIAN  

17.00 + Marianna, Franciszek i Stanisław Kochaniak, Marianna Krysztofiak, Anna i Adam Bończyk, CR Szpakowskich


BOŻE NARODZENIE 2022

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA - 25 grudzień 2022 r.

 

0.00 PASTERKA - ZA PARAFIAN

8.30 Dziękczynno-błagalna w 40 r. urodzin Sylwestra oraz o błogosławieństwo Boże dla Rodziny

10.45 Swędów: + Henryk Wojtczak – 4 rocz. śmierci.

12.30 + Marianna, Stanisław Stopczyk, Stanisława, Franciszek Stopczyk z dziećmi, Wiesław Kacprzak, Anna,Władysław Tyburcy

 

Św. SZCZEPANA - 26 grudzień 2022 r.

 

8.30 + Stefan Kubiak – rocz. śmierci

10.45 Swędów:

12.30 o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodzin Jędrzejczaków i Cybulskich

17.00 + Dariusz Skotarek, Alina i Michał Skotarek ich rodzice i rodzeństwo

 

Wtorek - 27 grudzień

 

7.00 + Stanisław Jędrzejczak – 32 rocz. śmierci

 

Środa - 28 grudzień

 

17.00 + Eugeniusz Sobczyk - imieninowa

 

Czwartek - 29 grudzień

 

7.00 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla całej rodziny

 

Piątek - 30 grudzień – świeto Świętej Rodziny

 

7.00 + Barbara (rocz. Śmierci) i Henryk Werst, Andrzej Jędrzejczak (r. śm.)

17.00 + msza św. zbiorowa : w int. zmarłych polecanych Bogu w wypominkach; + Tadeusz Faryński – od najbliższej rodziny

 

Sobota - 31 grudzień

 

7.00 rez.

17.00 Dziękczynna za otrzymane przez parafię łaski

 

UROCZYSTOŚĆ ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI MARYI - 01 STYCZEŃ 2023 r.

 

8.30 + Mieczysław i Apolonia Jędrzejczak

10.45 Swędów: + Henryk Wojtczak – 4 rocz. śmierci.

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla Marii


IV NIEDZIELA ADWENTU - 18 GRUDZIEŃ

IV  NIEDZIELA  ADWENTU - 18 grudzień 2022 r.

 

8.30 + Teresa Malinowska – r. śm

10.45 Swędów: + Jan Pietrasiak – 40 r. śm.

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 w intencji Żywej Róży

 

Poniedziałek - 19 grudzień

 

6.30 o zdrowie i błogosławieństwo dla Sylwestra

 

Wtorek - 20 grudzień

 

6.30

 

Środa - 21 grudzień

 

6.30

17.00 + Zofia, Janina, Marian Beczkowscy, Janina, Wacław Palmowscy, Helena i Józef Fabiańscy

 

Czwartek - 22 grudzień

 

6.30

 

Piątek - 23 grudzień

 

6.30 + ks. Antoni Kamiński z rodzicami, Barbara i Józef Gonciarz

 

17.00

 

Sobota - 24 grudzień

 

6.30 + Mieczysław Popławski – 17 rocz. śm., z rodzicami i rodzeństwem, Leokadia Kołakowska

22.00  PASTERKA  W  SWĘDOWIE

 

UROCZYSTOŚĆ  BOŻEGO  NARODZENIA - 25 grudzień 2022 r.

 

0.00 PASTERKA - ZA PARAFIAN

8.30 Dziękczynno-błagalna w 40 r. urodzin Sylwestra oraz o błogosławieństwo Boże dla Rodziny

10.45 Swędów: + Henryk Wojtczak – 4 rocz. śmierci.

12.30 + Marianna, Stanisław Stopczyk, Stanisława, Franciszek Stopczyk z dziećmi, Wiesław Kacprzak, Anna,Władysław Tyburcy


III NIEDZIELA ADWENTU - 11 GRUDZIEŃ

III NIEDZIELA ADWENTU - 11 grudzień 2022 r.

 

8.30 + Marianna, Jan Jaszczak, Wiesława Królikowska

10.45 Swędów: + Zofia Zawierucha - od uczestników pogrzebu

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Feliks i Marianna Komorowscy

 

Poniedziałek - 12 grudzień

 

6.30

18.00 + Anna Olczak - od uczestników pogrzebu

 

Wtorek - 13 grudzień

 

6.30 + Roman Lament z rodzicami, Stefania i Józef Felisiak

 

Środa - 14 grudzień

 

6.30

17.00 + Stanisław Wojcieszczyk

 

Czwartek - 15 grudzień

 

6.30 + Mieczysław i Apolonia Jędrzejczak

 

Piątek - 16 grudzień

 

6.30 + Stanisław i Janina Nawroccy

 

17.00 + Marianna Spychalska

 

Sobota - 17 grudzień

 

6.30 + Jan i Józefa Konczarek z rodziną, Henryk Olejniczak z rodzicami i rodzeństwem

 

IV NIEDZIELA ADWENTU - 18 grudzień 2022 r.

 

8.30 + Teresa Malinowska – r. śm

10.45 Swędów: + Jan Pietrasiak – 40 r. śm.

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 w intencji Żywej Róży


II NIEDZIELA ADWENTU - 4 GRUDZIEŃ

II NIEDZIELA ADWENTU - 04 grudzień 2022 r.

 

8.30 + Józef, Helena Nogaj, Feliksa, Leonard Sibińscy

10.45 Swędów: + Jan Jarmusz z rodzicami, rodz. Jędrzejczak

12.30 ZA PARAFIAN : dziękczynno-błagalna z okazji urodzin i imienin Barbary

17.00 rez.

 

Poniedziałek - 05 grudzień

 

6.30 + Witold Jędrzejczak z rodzicami, Mieczysław Karpiński z rodzicami, Andrzej, Jadwiga, Czesława Krawczyk, Andrzej i Wiesław Szczerbiak

9.00

16.00 + Zofia Zawierucha – od dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu Rudnym

17.00

18.00 + Anna Olczak - od uczestników pogrzebu

 

Wtorek - 06 grudzień

 

6.30 +

9.00 + Ryszard Kozłowski – 3 rocz. śmierci

16.00 + Zofia Zawierucha – od dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu Rudnym

17.00

18.00 + Jadwiga Królikowska

 

 

 

Środa - 07 grudzień

 

6.30 + Teresa Złotocha – od mieszkańców Maciejowa i Rozalinowa

17.00 + Jadwiga i Jan Balcerak, zmarli z rodz. Grudzińskich, Stanisław Podolski, Małżeństwo Cajdler

 

Czwartek - 08 grudzień – Niepokalane Poczęcie NMP

 

9.00

17.00 + Anna, Bolesław Forma z rodzicami

 

Piątek - 09 grudzień

 

6.30 + Władysława, Małgorzata i Kazimierz Knyszka, Władysław, Rozalia, Jerzy, Władysław Włodarczyk, Jerzy Klimecki, Elżbieta Janiszewska

17.00 + ks. Jan Szadkowski

 

Sobota - 10 grudzień

 

6.30 + Zygmunt Jędrzejczak

 

III NIEDZIELA ADWENTU - 11 grudzień 2022 r.

 

8.30 + Marianna, Jan Jaszczak, Wiesława Królikowska

10.45 Swędów: + Zofia Zawierucha - od uczestników pogrzebu

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Feliks i Marianna Komorowscy


I NIEDZIELA ADWENTU - 27 LISTOPAD

I NIEDZIELA ADWENTU - 27 listopad 2022 r.

 

8.30 + Bogdan Wasiak - 2 rocznica śmierci

10.45 Swędów: + Jadwiga Jasek

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Urszula Pomorska – 9 rocz. Śmierci z rodzicami i rodzeństwem, Mirosława – 3 rocz. Śmierci Pomorska, Jan Widawski

 

Poniedziałek - 28 listopad

 

6.30 + Jadwiga i Józef Kosielscy z rodzicami i rodzeństwem

 

Wtorek - 29 listopad

 

6.30

 

Środa - 30 listopad

 

6.30 rez.

17.00 + Marianna, Monika Ziemniak, Marek, Romuald Górscy

 

Czwartek - 01 grudzień

 

6.30 + Tadeusz Jędrzejczak z rodzicami i dziadkami

 

Piątek - 02 grudzień

 

6.30 + Teresa Złotocha - od uczestników pogrzebu

17.00 + Marianna, Jan Michalak, Adam i Ewa Gielec

 

Sobota - 03 grudzień

 

6.30 + Eleonora i Leonard Wierzbowscy

 

II NIEDZIELA ADWENTU - 04 grudzień 2022 r.

 

8.30 + Józef, Helena Nogaj, Feliksa, Leonard Sibińscy

10.45 Swędów: rez.

12.30 ZA PARAFIAN : dziękczynno-błagalna z okazji urodin i imienin Barbary

17.00 rez.


NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA - 20 LISTOPAD

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA - 20 listopad 2022 r.

 

8.30 + Wiesława i Stanisław Królikowscy

10.45 Swędów: + Zofia Zawierucha – od siostry z dziećmi

12.30 ZA PARAFIAN : Dziękczynno-błagalna w 5 rocz. urodzin Agatki

17.00 + Ryszard Andrzejczak4 rocznica śmierci

 

Poniedziałek - 21 listopad

 

7.00 o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Haliny

 

Wtorek - 22 listopad

 

7.00

 

Środa - 23 listopad

 

17.00 + s. Maria Faron i zmarłe siostry, które pracowały w tej parafii

 

Czwartek - 24 listopad

 

7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski

 

Piątek - 25 listopad

 

17.00 + Stanisława i Józef Kubiak z synem Stefanem

 

Sobota - 26 listopad

 

7.00 + Stanisław Wojcieszczyk - od uczestników pogrzebu

 

I NIEDZIELA ADWENTU - 27 listopad 2022 r.

 

8.30 + Bogdan Wasiak - 2 rocznica śmierci

10.45 Swędów: + Jadwiga Jasek

12.30 ZA PARAFIAN

17.00 + Urszula Pomorska – 9 rocz. Śmierci z rodzicami i rodzeństwem, Mirosława – 3 rocz. Śmierci Pomorska, Jan Widawski


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczawinie, siedziba: Szczawin, Kościelna 27.